Fotoslužby-Dušek:  reference


Reference zákazníků

 

Zde si můžete prohlédnout malý vzorek referencí od spokojených zákazníků:

 • Dobrý den, Rádi bychom Vám poděkovali za profesionální přístup, kvalitu papírových fotografií i vytvoření opravdu pěkného DVD z naší svatby. Mile nás překvapila doba zpracování-předání fotografií + DVD a v neposlední řadě i cena! Ještě jednou děkujeme a můžeme všem jen DOPORUČIT.

  S pozdravem a přáním mnoha dalších spokojených zákazníků přejí Smejkalovi.


 • Dobrý den pane Dušku, děkuji za vaše krásné fotografie z oslavy narozenin. Byla jsem z nich nadšena. Ráda využiji vaše služby při nějaké příležitosti. Děkuji za vaši ochotu a přístup. Můžu vás jen doporučit.

  Klára Krejčíková, Praha 2013


 • Děkujeme za krásné svatební fotografie nás novomanželů a naší rodiny. Určitě Vás oslovíme při rodinných jubileích a využijeme rádi nabídku fotografií v období těhotenství, na které se s manželem velmi těšíme. Jsme nadmíru spokojeni.

  Jana a Timur Nigamatzjanovi, Rožďalovice


 • Tímto bychom chtěli poděkovat panu Evženu Duškovi, který fotil náš svatební den. Je to opravdu profesionál a člověk na svém místě. Vše od začátku až dokonce proběhlo dle domluvy, ba naopak spoustu nápadů, které při focení navrhl, ještě toto zlepšilo. Konečné zpracování fotografií a vyhotovení fotoknihy vše dokazuje. Fotky z naší svatby jsou nádherné. Děkujeme.

  Marie a Martin Šebetkovi, Městec Králové, 2012


 • Evžen Dušek fotografoval a následně vytvořil fotoknihu z oslavy narozenin mého manžela. Fotografování s ním je příjemné, pan Dušek je šikovný, má spoustu dobrých nápadů, je ochoten naslouchat i našim přáním a požadavkům. Díky tomu vytvořil úžasné, vysoce kvalitní fotografie, ze kterých jsme všichni nadšeni. Jestliže chcete kvalitní celoživotní vzpomínky na krásné okamžiky a spoustu zábavy při focení, vřele doporučuji.

  Miloslava Renčová, 2012


 • Super fotky, naprostá spokojenost. Určitě můžu doporučit.

  Jitka Lounková, Nymburk, 2012


 • Opravdu bych chtěla moc a moc poděkovat za krásné rodinné fotografie. Pan fotograf měl obrovskou trpělivost s mými dětmi. Fotografování bylo příjemné a pro děti to byla spíše hra. Za celé dopoledne vzniklo mnoho krásných foteček nejen do rodinného alba, ale i jako dárky pro prarodiče. Ještě jedenou moc děkuji a pana fotografa mohu ostatním jen doporučit.

  Šárka 2012